пʼятницю, 28 квітня 2017 р.

Презентація нових книг Михайлової Ніни Степанівни

«… Із минулого в сучасність, із сучасності в прийдешнє»


Щоб своїх вершин сягнути,
І дістатися мети, -
Треба все здолать, здобути –
Крізь тернії до зірки йти.

27 квітня 2017 року в бібліотеці – філії №4 відбулася презентація нових книг місцевої письменниці та поетеси Ніни Михайлової «Літературна біографія Уманщини» та «Поклик рідної землі».


Розпочався вечір розмовою про те, що Ніна Степанівна прославляє своєю творчістю наше місто на літературному небосхилі вже багато років, є талановитою поетесою та письменницею, яка створює свій неповторний і особливий світ поетичного слова.




  










Авторка відкривається і сповідується світові у святій любові до України, щиро вірить у силу свого народу.
І ось, вкотре, Ніна Степанівна радує нас, шанувальників її творчості, виходом в світ двох нових книг, які автор написала протягом досить короткого часу – протягом останнього року. Це «Літературна біографія Уманщини» та «Поклик рідної землі», в яких Ніна Михайлова розкрилася для нас як краєзнавець, літературознавець та досить освічена людина.


За дорученням заступника міського голови Лозінської Жанни Петрівни, спеціаліст відділу культури Петриченко Неля Петрівна привітала авторку і всіх присутніх з нагоди народження нових книг, які без перебільшення можна назвати літературною скарбницею Уманського краю. Подякувала Ніні Степанівні за титанічну роботу, яку вона провела по збору матеріалу, його умілому упорядкуванню та грамотному викладенню. Наголосила, що це неоціненний вклад у створення літопису літературного життя не тільки Уманщини, а і України. Побажала автору нових творчих здобутків, міцного здоров’я і успіхів у всіх починаннях.


Завідувач БФ№4 Козаченко О.О. поділилася з присутніми своїми враженнями від книги «Літературна біографія Уманщини». Ознайомившись із цією книгою колектив нашої бібліотеки та читачі були приємно вражені, тим що авторка зробила щось неможливе, об’єднавши все літературне життя Уманщини в одній книзі, починаючи від витоків та охоплюючи весь період розвитку літературного процесу рідного краю. Кожен користувач знайшов для себе щось корисне, почерпнув нові знання з літературного життя нашого міста.


Директор Уманської ЦСБ Чупряк Л.А., від імені всієї системи бібліотек міста та особисто від себе, привітала Ніну Степанівну з виходом у світ її нових праць, подякувала автору за її активну життєву позицію, небайдужість до всього, що відбувається в місті і країні, за любов до його Величності Слова. Саме завдяки таким книгам ми збережемо нашу історичну пам’ять, адже біографічні довідки літераторів, їх різножанрові твори, які ввійшли до збірок, вартують того, щоб про них дізнався світ. Також розповіла про свої враження від літературно – краєзнавчого нарису із історії села Михайлівці «Поклик рідної землі», де авторка виклала історію свого рідного села в усній історії народної пам’яті та літературних джерел, у прозі, поезіях та відчуттях.


Автор, виступаючи перед присутніми гостями, поділилася секретами написання та видання своїх нових книг, розповіла про те, яких величезних зусиль вона приклала для того, щоб зібрати матеріали про всіх письменників та поетів Уманщини, які творили в різні часи нашої багатовікової історії. Подякувала всім тим, хто допомагав в написанні її нових праць та доклав частину своєї душі для створення літературної енциклопедії нашого міста.

















На презентації були присутні ті люди , які були причетні до написання та видання «Літературної біографії Уманщини»: професор та викладач УНУС Кисельов Ю.О., науковий співробітник історико - архітектурного заповідника «Стара Умань» Шварцман В.О., заслужений журналіст України Козицька В.А., очільник міського осередку «Просвіта» Лісова Л.В., науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею Мінова І.О., які у своїх виступах поділилися своїми враженнями та побажали Ніні Степанівні нових творчих злетів. 
















Ми впевнені в тому, що ці книги стануть новими перлинками в намисті чудових авторів, які прославляють наш рідний край. 


Немає коментарів:

Дописати коментар